Обмен электронных валют

Отдаете
Получаете
Инструкция

Як купити біткоін в Україні

Як купити біткоін в Україні

Способи покупки BTC:

  • Купити біткоін за приват24. Це є найбільш популярний та швидкий спосіб отримати BTC на свій гаманець
  • Купити біткоін за гривню. Обмін криптовалюти у цьому напрямку можливий поки що тільки у Києві. Це можливо за готівку у столиці України.
  • Купити біткоін за долари. Цим способом можливо поповнити гаманець bitcoin за $ США. Обмін можливий також у Києві
  • Поповнити свій акаунт на біржі банківським переказом. Цей спосіб працює за здебільш з банківськими рахунками, які відкриті за кордоном оскільки офіційно відправити переказ з України можливо лише в межах 15000 грн. В цьому випадку аккаунт на біржі має бути верифікований.
  • Скористатися послугами посередників у Вашому місті знайшовши об’яву через ОЛХ чи інші дошки оголошень. Цей спосіб напевно є найнебезпечнішим і ми вкрай не рекомендуємо так робити. Користуйтесь перевіреними сервісами, що працюють не один рік, з позитивними відгуками від клієнтів.
При виборі будь-якого способу покупки btc наполегливо просимо переконатися що зроблена резервна копія гаманця та надійно збережена. Також перед реєстрацією просимо просканувати Ваш ПК на віруси антивірусною програмою. Увімкніть двух фактjрну аутентифікацію якщо гаманець зареєстровано на біржі чи програмі, що її підтримує.

При втраті доступу до гаманця кошти можна відновити за допомогою сід фрази (12-24 слова). При її втраті відновити btc на балансі стане неможливо.
к списку статей